קורסי הכשרת למאמני/ות כלבים וכלבנים/יות טיפוליים/יות

בשנים האחרונות אני מרכזת את תחום הכלבנות הטיפולית במכללת Clicker school ובנוסף מדריכה בקורס אילוף ובקורסים השונים שבית הספר מציע בתחום הכלבנות.

הקורסים הנלמדים בבית הספר הם:

קורס אימון כלבים בגישה החיובית המתמחה בבעיות התנהגות

קורס המתקיים במכללת קליקר סקול מבוסס גישת הפורס פרי.
גישה המבוססת על מדע, אתיקה ואמפתיות ושמה דגש גדול על הבנת הכלב, הבנת סיטואציות, עבודה ופתרון בעיות דרך יצירת קשר שמבוסס על אמון והקשבה הדדית.

הקורס משלב לימודים תיאורטיים, מעשיים ושיעורים חוויתיים מחוץ לבית הספר בחוות שונות ומיוחדות. בחלק המעשי תוכלו לעבוד עם כלבי עמותות שונים ולקדם אותם למציאת בית חם או לעבוד עם כלב אישי מהבית.

קורס ייעודי/מכינה לכלבנות טיפולית

קורס מכינה לקורס האילוף. החמישה חודשים הראשונים של קורס האילוף מתוך שמונה חודשים, בקורס תלמדו על מבואות פסיכולוגיה בעולם הכלבים, שפת גוף ותקשורת כלבית, שיטות שונות של לימוד התנהגויות, גורים, בעיות התנהגות ועוד.

מטרת הקורס היא יצירת מסלול נוסף לכלבנות טיפולית למי שלא רוצה הכשרה כמאלפ.ת או למי שרוצה להעשיר את הידע האישי מבלי להפוך אותו למקצוע.

קורסים מתקדמים למאמני/ות כלבים

קורס אימון מתקדם לאנשי מקצוע שמגיעים מתחום הכלבים.
הזדמנות מדהימה להכיר עוד אנשים מהתחום, לייצר שיתופי פעולה ולצמוח יחד! הלמידה אף פעם לא נגמרת וככל שנלמד, נתנסה ונחווה כמה שיותר כך נוכל לצבור יותר ניסיון, נעלה את הביטחון שלנו בתחום ונהיה אנשי המקצוע הכי טובים שיכולים להיות!

הקורס המתקדם נפתח כל כמה חודשים ויש גם הרצאות, סמינרים ועוד מלא הפתעות.

קורס הכשרת מדריכי/ות כלבנות טיפולית

כלבנות טיפולית הוא מקצוע מבוקש מאוד ומתפתח כל שנה יותר ויותר. תחום המעניק סיפוק ומאפשר לחבר בין עולם הטיפול של בני האדם והאהבה הגדולה שלנו לכלבים עד לידי מקצוע שפשוט מדהים לעסוק בו.

בקורס של קליקר סקול בניהולי, תקבלו הכשרה מטובי המומחים בארץ כדי להיות כלבנים טיפוליים. תלמדו כיצד להכשיר את הכלב האישי שלכם לכלב טיפולי ולשלב את שניהם יחד ככלי הוליסטי למטופלים.

הקורס כולל ליווי אישי למציאת כלב מתאים וסטאז' עם מגוון אוכלוסיות בליווי מרצים מהקורס.

Clicker school

בית ספר המוביל למקצועות הכלבנות בארץ, נמצא במושב בצרה שבשרון